Saint-Exupéry

Sledovat Saint-Exupéry online

★ 5.2 2024 98 min DramaHistorickýDobrodružný

Chcete sledovat Saint-Exupéry? Lifetime IPTV přináší Saint-Exupéry (2024) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

Přehrát trailer

O čem je Saint-Exupéry?

Píše se rok 1930 a mladý Antoine de Saint-Exupéry slouží společně s legendárním letcem Henrim Guillaumetem jako pilot francouzské poštovní společnosti. Aby zachránili budoucnost společnosti a urychlili dodávání pošty, hledají v horách nebezpečné zkratky. Během jedné cesty se Guillaumet v Andách ztratí. Za pomoci Guillaumetovy ženy Noëlle a hnán vírou a odhodláním svého přítele najít, se Saint-Exupéry rozhodne podniknout záchrannou akci. Během tohoto nebezpečného dobrodružství o sobě Saint-Exupéry zjistí, že jeho schopnost snít, může být jeho nejsilnější zbraní. Během putování si své představy neustále zapisuje a zakresluje do deníku. Deset let po této neuvěřitelné cestě vydává „Malého prince“, jeden ze zásadních titulů světové literatury.

Žánry
Drama, Historický, Dobrodružný
Premiéra
2024-12-11
Režie
Pablo Agüero
Hodnocení
★ 5.2 / 10

Hlavní obsazení

  • Louis Garrel Antoine de Saint-Exupéry
  • Diane Kruger Noëlle Guillaumet
  • Vincent Cassel Henri Guillaumet
  • Benoît Magimel Directeur de l'Aéropostale (voix)
  • Yseult Chanteuse cabaret
  • Blanche Redouloux Edda

Jak sledovat Saint-Exupéry na Lifetime IPTV

Sledovat Saint-Exupéry na Lifetime IPTV zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Saint-Exupéry ve 4K na Lifetime IPTV — prohlédněte si IPTV předplatné nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Saint-Exupéry ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi Lifetime IPTV a sledujte Saint-Exupéry ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.

Roční · 2 zařízení

Streamujte v 4K dnes večer.

$79/rok

  • 18 000+ živých kanálů v 4K UHD
  • 130 000+ filmů a seriálů
  • Funguje na každém zařízení
  • Okamžitá aktivace
  • 30denní záruka vrácení peněz
Připojilo se 28 400+ spokojených předplatitelů
  1. 01E-mail
  2. 02Účet
  3. 03Aktivovat

Začněte za 60 sekund.

Přihlašovací údaje vám dorazí v okamžiku, kdy dokončíte registraci.