Toofan Singh

Sledovat Toofan Singh online

★ 8.5 2017 142 min AkčníKrimiDrama

Chcete sledovat Toofan Singh? Lifetime IPTV přináší Toofan Singh (2017) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

Přehrát trailer

O čem je Toofan Singh?

The journey of a Punjabi Sikh boy who grew up during the chaotic, violent 1980s revolving around his chase for survival, equality and justice in order to protect and shield society and fight against brutality, crime and corruption.

Žánry
Akční, Krimi, Drama
Premiéra
2017-08-04
Režie
Baghal Singh
Hodnocení
★ 8.5 / 10

Hlavní obsazení

  • Ranjit Bawa Toofan Singh
  • Shefali Sharma Sukhjeet Kaur
  • Yaad Grewal Kaaku
  • Sunita Dhir Toofan’s mother
  • Yashpal Sharma Arvind Ram
  • Sardar Sohi Sewak Singh

Jak sledovat Toofan Singh na Lifetime IPTV

Sledovat Toofan Singh na Lifetime IPTV zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Toofan Singh ve 4K na Lifetime IPTV — prohlédněte si IPTV předplatné nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Toofan Singh ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi Lifetime IPTV a sledujte Toofan Singh ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.

Roční · 2 zařízení

Streamujte v 4K dnes večer.

$79/rok

  • 18 000+ živých kanálů v 4K UHD
  • 130 000+ filmů a seriálů
  • Funguje na každém zařízení
  • Okamžitá aktivace
  • 30denní záruka vrácení peněz
Připojilo se 28 400+ spokojených předplatitelů
  1. 01E-mail
  2. 02Účet
  3. 03Aktivovat

Začněte za 60 sekund.

Přihlašovací údaje vám dorazí v okamžiku, kdy dokončíte registraci.