Christopher Columbus

Δείτε το Christopher Columbus online

★ 6.2 1985 1 Σεζόν ΔράμαΠεριπέτεια - Δράσης

Θέλετε να δείτε το Christopher Columbus; Το Lifetime IPTV φέρνει το Christopher Columbus (1985) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Περί τίνος είναι το Christopher Columbus;

After his proposal to sail west to the East Indies is rejected by Portugal, Columbus overcomes court intrigue in Spain to gain support for his expedition.

Τελευταίο επεισόδιο

S1 · Επεισόδιο 4 — Episode 4 · 1985-03-28

Είδη
Δράμα, Περιπέτεια - Δράσης
Πρώτη προβολή
1985-03-07
Βαθμολογία
★ 6.2 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Gabriel Byrne Christopher Columbus
  • Rossano Brazzi Diego Ortiz De Vilhegas
  • Virna Lisi Dona Moniz Perestrello
  • Oliver Reed Martin Pinzon
  • Raf Vallone Jose Vizinho
  • Max von Sydow Re Giovanni del Portogallo

Πώς να δείτε το Christopher Columbus στο Lifetime IPTV

Το να δείτε το Christopher Columbus στο Lifetime IPTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Christopher Columbus σε 4K στο Lifetime IPTV — δείτε συνδρομή IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Christopher Columbus σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή Lifetime IPTV και δείτε το Christopher Columbus σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.

Ετήσιο · 2 συσκευές

Streaming σε 4K απόψε.

$79/έτος

  • 18.000+ ζωντανά κανάλια σε 4K UHD
  • 130.000+ ταινίες & σειρές
  • Λειτουργεί σε κάθε συσκευή
  • Άμεση ενεργοποίηση
  • Εγγύηση επιστροφής χρημάτων 30 ημερών
Έχουν εγγραφεί 28.400+ ικανοποιημένοι συνδρομητές
  1. 01Email
  2. 02Λογαριασμός
  3. 03Ενεργοποίηση

Ξεκινήστε σε 60 δευτερόλεπτα.

Τα στοιχεία σύνδεσής σας φτάνουν σε εσάς τη στιγμή που τελειώσετε.