Superstar Singer

Δείτε το Superstar Singer online

★ 3.0 2019 3 Σεζόν Ριάλιτι

Θέλετε να δείτε το Superstar Singer; Το Lifetime IPTV φέρνει το Superstar Singer (2019) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Περί τίνος είναι το Superstar Singer;

Join us in the journey of finding the Superstar Singer - Singing Ka Kal.

Τελευταίο επεισόδιο

S3 · Επεισόδιο 42 — Finale - Part 2 · 2024-08-04

The finalists of Superstar Singers share the stage one last time to entertain their fans from across the world. Who will be crowned as the Superstar Singer?

Είδη
Ριάλιτι
Πρώτη προβολή
2019-06-29
Βαθμολογία
★ 3.0 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Neha Kakkar Judge
  • Haarsh Limbachiyaa Host
  • Pawandeep Rajan Captain
  • Sayli Kamble Patil Captain
  • Arunita Kanjilal Captain
  • Mohd. Danish Captain

Πώς να δείτε το Superstar Singer στο Lifetime IPTV

Το να δείτε το Superstar Singer στο Lifetime IPTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Superstar Singer σε 4K στο Lifetime IPTV — δείτε συνδρομή IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Superstar Singer σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή Lifetime IPTV και δείτε το Superstar Singer σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.

Ετήσιο · 2 συσκευές

Streaming σε 4K απόψε.

$79/έτος

  • 18.000+ ζωντανά κανάλια σε 4K UHD
  • 130.000+ ταινίες & σειρές
  • Λειτουργεί σε κάθε συσκευή
  • Άμεση ενεργοποίηση
  • Εγγύηση επιστροφής χρημάτων 30 ημερών
Έχουν εγγραφεί 28.400+ ικανοποιημένοι συνδρομητές
  1. 01Email
  2. 02Λογαριασμός
  3. 03Ενεργοποίηση

Ξεκινήστε σε 60 δευτερόλεπτα.

Τα στοιχεία σύνδεσής σας φτάνουν σε εσάς τη στιγμή που τελειώσετε.