The Sentinel

Δείτε το The Sentinel online

★ 7.2 1996 4 Σεζόν ΔράμαΑστυνομικήΠεριπέτεια - Δράσης

Θέλετε να δείτε το The Sentinel; Το Lifetime IPTV φέρνει το The Sentinel (1996) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το The Sentinel;

The Sentinel is a Canadian-produced television series. In the jungles of peru, the fight for survival heightened his senses. Now, Detective Jim Ellison is a sentinel in the fight for justice. Anthropologist Blair Sandburg works side by side with Jim, helping him develop these senses.

Τελευταίο επεισόδιο

S4 · Επεισόδιο 8 — The Sentinel by Blair Sandburg · 1999-05-24

When Blair's mother Naomi secretly submits her son's Sentinel thesis paper to a publisher, Jim discovers that being famous can be detrimental to your health. While Jim and Blair protect a local union leader named Jack Bartley from attempts on his life, information from Blair's paper is leaked to the press and Ellison is caught in the middle of a media frenzy.

Είδη
Δράμα, Αστυνομική, Περιπέτεια - Δράσης
Πρώτη προβολή
1996-03-20
Βαθμολογία
★ 7.2 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Richard Burgi Jim Ellison
  • Garett Maggart Blair Sandburg
  • Bruce A. Young Simon Banks

Πώς να δείτε το The Sentinel στο Lifetime IPTV

Το να δείτε το The Sentinel στο Lifetime IPTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε The Sentinel σε 4K στο Lifetime IPTV — δείτε συνδρομή IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το The Sentinel σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή Lifetime IPTV και δείτε το The Sentinel σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.

Ετήσιο · 2 συσκευές

Streaming σε 4K απόψε.

$79/έτος

  • 18.000+ ζωντανά κανάλια σε 4K UHD
  • 130.000+ ταινίες & σειρές
  • Λειτουργεί σε κάθε συσκευή
  • Άμεση ενεργοποίηση
  • Εγγύηση επιστροφής χρημάτων 30 ημερών
Έχουν εγγραφεί 28.400+ ικανοποιημένοι συνδρομητές
  1. 01Email
  2. 02Λογαριασμός
  3. 03Ενεργοποίηση

Ξεκινήστε σε 60 δευτερόλεπτα.

Τα στοιχεία σύνδεσής σας φτάνουν σε εσάς τη στιγμή που τελειώσετε.