Begum Jaan

Tonton Begum Jaan dalam talian

★ 5.7 2017 128 min ActionDramaHistory

Mahu menonton Begum Jaan? Lifetime IPTV membawa Begum Jaan (2017) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tonton treler

Tentang apa Begum Jaan?

On the eve of Independence, the chairman of the Border Commission, Sir Cyril Radcliffe decides to divide India and Pakistan into equitable halves. What the administration doesn’t account for is the line running through the middle of Begum Jaan’s brothel situated plonk on the border; with one half falling in India and the other in Pakistan.

Genre
Action, Drama, History
Tayangan
2017-04-14
Pengarah
Srijit Mukherji
Penilaian
★ 5.7 / 10

Pelakon utama

  • Vidya Balan Begum Jaan
  • Naseeruddin Shah Rajaji
  • Pallavi Sharda Gulabo
  • Gauahar Khan Rubina
  • Ila Arun Amma
  • Priyanka Setia

Cara menonton Begum Jaan di Lifetime IPTV

Menonton Begum Jaan di Lifetime IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Begum Jaan 4K di Lifetime IPTV — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Begum Jaan hari ini

Mulakan percubaan percuma Lifetime IPTV dan tonton Begum Jaan hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.

Tahunan · 2 peranti

Strim dalam 4K malam ini.

$79/thn

  • 18,000+ saluran langsung dalam 4K UHD
  • 130,000+ filem & siri
  • Berfungsi pada setiap peranti
  • Pengaktifan segera
  • Jaminan wang balik 30 hari
Disertai oleh 28,400+ pelanggan yang gembira
  1. 01E-mel
  2. 02Akaun
  3. 03Aktifkan

Mulakan dalam 60 saat.

Butiran log masuk anda akan sampai kepada anda sebaik sahaja anda selesai.