Gun Caliber

Tonton Gun Caliber dalam talian

★ 5.7 2014 82 min ActionComedyScience Fiction

Mahu menonton Gun Caliber? Lifetime IPTV membawa Gun Caliber (2014) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tentang apa Gun Caliber?

Evil in Tokyo is on the rise and heroes have become a common commodity just out for fame and glory. Washed out anti-hero Gun Caliber is summoned to save Tokyo from the forces of Evil.

Genre
Action, Comedy, Science Fiction
Tayangan
2014-12-11
Pengarah
Bueno
Penilaian
★ 5.7 / 10

Pelakon utama

  • Bueno Soma Kusanagi/Gun Caliber
  • Sakurako Fujiwara Izumi Sakurai
  • Joey Min Tengu
  • Kenji Nishikatsu Dr. Death
  • Michael Kinder Blue/Kamen Fighter Bloo

Cara menonton Gun Caliber di Lifetime IPTV

Menonton Gun Caliber di Lifetime IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Gun Caliber 4K di Lifetime IPTV — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Gun Caliber hari ini

Mulakan percubaan percuma Lifetime IPTV dan tonton Gun Caliber hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.

Tahunan · 2 peranti

Strim dalam 4K malam ini.

$79/thn

  • 18,000+ saluran langsung dalam 4K UHD
  • 130,000+ filem & siri
  • Berfungsi pada setiap peranti
  • Pengaktifan segera
  • Jaminan wang balik 30 hari
Disertai oleh 28,400+ pelanggan yang gembira
  1. 01E-mel
  2. 02Akaun
  3. 03Aktifkan

Mulakan dalam 60 saat.

Butiran log masuk anda akan sampai kepada anda sebaik sahaja anda selesai.