Jackie Brown

Tonton Jackie Brown dalam talian

★ 7.4 1997 154 min CrimeDramaThriller

Mahu menonton Jackie Brown? Lifetime IPTV membawa Jackie Brown (1997) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tonton treler

Tentang apa Jackie Brown?

Jackie Brown is a flight attendant who gets caught in the middle of smuggling cash into the country for her gunrunner boss. When the cops try to use Jackie to get to her boss, she hatches a plan — with help from a bail bondsman — to keep the money for herself.

Genre
Crime, Drama, Thriller
Tayangan
1997-12-25
Pengarah
Quentin Tarantino
Penilaian
★ 7.4 / 10

Pelakon utama

  • Pam Grier Jackie Brown
  • Samuel L. Jackson Ordell Robbie
  • Robert De Niro Louis Gara
  • Bridget Fonda Melanie Ralston
  • Michael Keaton Ray Nicolette
  • Robert Forster Max Cherry

Cara menonton Jackie Brown di Lifetime IPTV

Menonton Jackie Brown di Lifetime IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Jackie Brown 4K di Lifetime IPTV — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Jackie Brown hari ini

Mulakan percubaan percuma Lifetime IPTV dan tonton Jackie Brown hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.

Tahunan · 2 peranti

Strim dalam 4K malam ini.

$79/thn

  • 18,000+ saluran langsung dalam 4K UHD
  • 130,000+ filem & siri
  • Berfungsi pada setiap peranti
  • Pengaktifan segera
  • Jaminan wang balik 30 hari
Disertai oleh 28,400+ pelanggan yang gembira
  1. 01E-mel
  2. 02Akaun
  3. 03Aktifkan

Mulakan dalam 60 saat.

Butiran log masuk anda akan sampai kepada anda sebaik sahaja anda selesai.