Tees Maar Khan

Tonton Tees Maar Khan dalam talian

★ 3.7 2010 137 min ComedyCrime

Mahu menonton Tees Maar Khan? Lifetime IPTV membawa Tees Maar Khan (2010) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tonton treler

Tentang apa Tees Maar Khan?

A con artist poses as a film director in a village with the intention of executing a caper with the unwitting help of the villagers.

Genre
Comedy, Crime
Tayangan
2010-12-24
Pengarah
Farah Khan
Penilaian
★ 3.7 / 10

Pelakon utama

  • Akshay Kumar Tabrez Mirza Khan/Tees Maar Khan
  • Katrina Kaif Anya Khan
  • Akshaye Khanna Atish Kapoor
  • Ali Asgar Burger
  • Vijay Maurya Soda
  • Dharampal Dollar

Cara menonton Tees Maar Khan di Lifetime IPTV

Menonton Tees Maar Khan di Lifetime IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Tees Maar Khan 4K di Lifetime IPTV — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Tees Maar Khan hari ini

Mulakan percubaan percuma Lifetime IPTV dan tonton Tees Maar Khan hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.

Tahunan · 2 peranti

Strim dalam 4K malam ini.

$79/thn

  • 18,000+ saluran langsung dalam 4K UHD
  • 130,000+ filem & siri
  • Berfungsi pada setiap peranti
  • Pengaktifan segera
  • Jaminan wang balik 30 hari
Disertai oleh 28,400+ pelanggan yang gembira
  1. 01E-mel
  2. 02Akaun
  3. 03Aktifkan

Mulakan dalam 60 saat.

Butiran log masuk anda akan sampai kepada anda sebaik sahaja anda selesai.