The Donkey King

Tonton The Donkey King dalam talian

★ 6.0 2018 98 min AnimationComedyFamily

Mahu menonton The Donkey King? Lifetime IPTV membawa The Donkey King (2018) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tonton treler

Tentang apa The Donkey King?

A struggling donkey unexpectedly wins Azad City's first election after the ruler abdicates. He becomes "The Donkey King," leading the nation in an unusual turn of events and proving that though by looks he is a donkey, by heart he is a hero.

Genre
Animation, Comedy, Family
Tayangan
2018-10-13
Pengarah
Aziz Jindani
Penilaian
★ 6.0 / 10

Pelakon utama

  • Afzal Khan Jan Mangu / The Donkey King (Voice)
  • Hina Dilpazeer Miss Fitna (Voice)
  • Faisal Qureshi Breaking News (Voice)
  • Javed Sheikh Changu (Voice)
  • Irfan Khoosat Jamboora (Voice)
  • Shabbir Jan Sardar Chacha (Voice)

Cara menonton The Donkey King di Lifetime IPTV

Menonton The Donkey King di Lifetime IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton The Donkey King 4K di Lifetime IPTV — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton The Donkey King hari ini

Mulakan percubaan percuma Lifetime IPTV dan tonton The Donkey King hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.

Tahunan · 2 peranti

Strim dalam 4K malam ini.

$79/thn

  • 18,000+ saluran langsung dalam 4K UHD
  • 130,000+ filem & siri
  • Berfungsi pada setiap peranti
  • Pengaktifan segera
  • Jaminan wang balik 30 hari
Disertai oleh 28,400+ pelanggan yang gembira
  1. 01E-mel
  2. 02Akaun
  3. 03Aktifkan

Mulakan dalam 60 saat.

Butiran log masuk anda akan sampai kepada anda sebaik sahaja anda selesai.