The Guyver

The Guyver online kijken

★ 5.6 1991 92 min SciencefictionActie

Wil je The Guyver kijken? Lifetime IPTV brengt The Guyver (1991) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Trailer bekijken

Waar gaat The Guyver over?

Een jonge man ontdekt een apparaat dat zich op mysterieuze wijze aanpast aan zijn lichaam en hem in The Guyver, een cyborg-achtige superheld, verandert. Als er echter vreemde wezens beginnen op te duiken, ontdekt de Guyver een complot rond een professor die genetisch gemanipuleerde monsters maakt.

Genres
Sciencefiction, Actie
Uitgebracht
1991-03-18
Regisseur
Steve Wang
Beoordeling
★ 5.6 / 10

Hoofdrolspelers

  • Jack Armstrong Sean Barker / The Guyver
  • Mark Hamill Max Reed
  • Vivian Wu Mizky Segawa
  • Greg Joung Paik Dr. Tetsu Segawa
  • Jimmie Walker Striker
  • Peter Spellos Ramsey

Hoe The Guyver te kijken op Lifetime IPTV

The Guyver kijken op Lifetime IPTV kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk The Guyver in 4K bij Lifetime IPTV — ontdek IPTV abonnement of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met The Guyver kijken

Start je gratis Lifetime IPTV-proef en kijk The Guyver vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.

Jaarlijks · 2 apparaten

Stream vanavond in 4K.

$79/jaar

  • 18.000+ live kanalen in 4K UHD
  • 130.000+ films en series
  • Werkt op elk apparaat
  • Directe activering
  • 30 dagen geld-terug-garantie
Aangesloten bij 28.400+ tevreden abonnees
  1. 01E-mail
  2. 02Account
  3. 03Activeren

Begin binnen 60 seconden.

Je inloggegevens bereiken je zodra je klaar bent.