Zak Storm

Zak Storm online kijken

★ 7.9 2016 1 Seizoenen Action & AdventureAnimatieKids

Wil je Zak Storm kijken? Lifetime IPTV brengt Zak Storm (2016) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Waar gaat Zak Storm over?

De surfer Zak Storm verdwijnt in de Bermudadriehoek en wordt kapitein van het schip Chaos. Tijdens de zoektocht naar huis trotseren Zak en zijn piratenbemanning de vele gevaren van de Bermudadriehoek en de mysterieuze Zeven Zeeën.

Nieuwste aflevering

S1 · Aflevering 39 — The Last Guardian · 2018-06-23

Zak, Cece, Crogar and the rest of the crew -- minus Calabrass -- must do battle with a supremely powerful Skullivar.

Genres
Action & Adventure, Animatie, Kids
Eerste uitzending
2016-12-02
Beoordeling
★ 7.9 / 10

Hoofdrolspelers

  • Hervé Grull Zak Storm (voice)
  • Marie Nonnenmacher Cece Lejune (voice)
  • Marc Duquenoy Crogar (voice)

Hoe Zak Storm te kijken op Lifetime IPTV

Zak Storm kijken op Lifetime IPTV kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Zak Storm in 4K bij Lifetime IPTV — ontdek IPTV abonnement of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Zak Storm kijken

Start je gratis Lifetime IPTV-proef en kijk Zak Storm vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.

Jaarlijks · 2 apparaten

Stream vanavond in 4K.

$79/jaar

  • 18.000+ live kanalen in 4K UHD
  • 130.000+ films en series
  • Werkt op elk apparaat
  • Directe activering
  • 30 dagen geld-terug-garantie
Aangesloten bij 28.400+ tevreden abonnees
  1. 01E-mail
  2. 02Account
  3. 03Activeren

Begin binnen 60 seconden.

Je inloggegevens bereiken je zodra je klaar bent.