Alexander Hamilton

Oglądaj Alexander Hamilton online

★ 5.6 2007 120 min HistorycznyDokumentalny

Chcesz obejrzeć Alexander Hamilton? Lifetime IPTV udostępnia Alexander Hamilton (2007) na każdym Twoim ekranie w 4K Ultra HD. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby to obejrzeć.

O czym jest Alexander Hamilton?

One of the most controversial men of his age, Alexander Hamilton was a gifted statesman brought down by the fatal flaws of stubbornness, extreme candor and arrogance. His life and career were marked by a stunning rise to power, scandal and tragedy. But his contributions survive. As Secretary of the Treasury during the tumultuous early years of the republic, Hamilton led the transformation of the young country into industrial powerhouse.

Gatunki
Historyczny, Dokumentalny
Premiera
2007-05-14
Reżyseria
Muffie Meyer
Ocena
★ 5.6 / 10

Główna obsada

  • Colm Feore Narrator
  • Richard Easton George Washington
  • Angela Thornton Old Elizabeth Schuyler Hamilton
  • Lauren Bloom Young Elizabeth Schuyler
  • Brían F. O'Byrne Alexander Hamilton
  • Neil McGarry Aaron Burr

Jak oglądać Alexander Hamilton na Lifetime IPTV

Oglądanie Alexander Hamilton na Lifetime IPTV zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Alexander Hamilton w 4K w Lifetime IPTV — poznaj abonament IPTV lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Alexander Hamilton już dziś

Rozpocznij darmowy okres próbny Lifetime IPTV i oglądaj Alexander Hamilton już dziś, wraz z tysiącami filmów, seriali i kanałów na żywo w 4K Ultra HD.

Rocznie · 2 urządzenia

Oglądaj w 4K już dziś wieczór.

$79/rok

  • 18 000+ kanałów na żywo w 4K UHD
  • 130 000+ filmów i seriali
  • Działa na każdym urządzeniu
  • Natychmiastowa aktywacja
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Dołącz do 28 400+ zadowolonych subskrybentów
  1. 01E-mail
  2. 02Konto
  3. 03Aktywacja

Zacznij w 60 sekund.

Dane logowania trafią do Ciebie, gdy tylko skończysz.