David Copperfield

Vezi David Copperfield online

★ 6.7 1935 130 min DramăRomanticAventuri

Vrei să vezi David Copperfield? Lifetime IPTV aduce David Copperfield (1935) pe fiecare ecran al tău în 4K Ultra HD. Iată tot ce ai nevoie pentru a-l viziona.

Vezi trailerul

Despre ce este David Copperfield?

A young man journeys from a difficult childhood to maturity, exploring social injustice, personal development, and the complexities of human relationships.

Genuri
Dramă, Romantic, Aventuri
Lansare
1935-01-18
Regizor
George Cukor
Evaluare
★ 6.7 / 10

Distribuția principală

  • Freddie Bartholomew David Copperfield as a Boy
  • Frank Lawton David Copperfield as a Man
  • Edna May Oliver Aunt Betsey Trotwood
  • Jessie Ralph Clara Peggotty
  • Madge Evans Agnes Wickfield as a Woman
  • Maureen O'Sullivan Dora Spenlow

Cum să vezi David Copperfield pe Lifetime IPTV

Vizionarea David Copperfield pe Lifetime IPTV durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi David Copperfield în 4K pe Lifetime IPTV — descoperă abonament IPTV sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi David Copperfield astăzi

Începe proba gratuită Lifetime IPTV și vezi David Copperfield astăzi, alături de mii de filme, seriale și canale live în 4K Ultra HD.

Anual · 2 dispozitive

Transmiteți în 4K în această seară.

$79/an

  • 18.000+ canale live în 4K UHD
  • 130.000+ filme și seriale
  • Funcționează pe orice dispozitiv
  • Activare instantanee
  • Garanție de returnare a banilor 30 de zile
Alăturați-se de 28.400+ abonați fericiți
  1. 01E-mail
  2. 02Cont
  3. 03Activează

Începeți în 60 de secunde.

Detaliile de autentificare ajung la dvs. imediat ce terminați.