Inspector Gadget

Vezi Inspector Gadget online

★ 6.8 1983 2 Sezoane AnimaţieComedieCopii

Vrei să vezi Inspector Gadget? Lifetime IPTV aduce Inspector Gadget (1983) pe fiecare ecran al tău în 4K Ultra HD. Iată tot ce ai nevoie pentru a-l viziona.

Despre ce este Inspector Gadget?

Inspector Gadget is a clumsy, dim-witted human cyborg detective with various bionic gadgets built into his body. Gadget stumbles around working the cases while his niece and dog do most of the investigating. Gadget's arch-nemesis is Dr. Claw, the leader of an evil organisation, known as "M.A.D."

Ultimul episod

S2 · Episod 21 — Gadget and the Red Rose · 1985-11-13

Dr. Claw brings gangster Spuds Malone out of retirement to eliminate Gadget with his infamous potato-firing tommy gun "Red Rose".

Genuri
Animaţie, Comedie, Copii
Prima difuzare
1983-09-05
Evaluare
★ 6.8 / 10

Distribuția principală

  • Don Adams Inspector Gadget (voice)
  • Maurice LaMarche Chief Quimby (voice)
  • Holly Berger Penny (voice)

Cum să vezi Inspector Gadget pe Lifetime IPTV

Vizionarea Inspector Gadget pe Lifetime IPTV durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi Inspector Gadget în 4K pe Lifetime IPTV — descoperă abonament IPTV sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi Inspector Gadget astăzi

Începe proba gratuită Lifetime IPTV și vezi Inspector Gadget astăzi, alături de mii de filme, seriale și canale live în 4K Ultra HD.

Anual · 2 dispozitive

Transmiteți în 4K în această seară.

$79/an

  • 18.000+ canale live în 4K UHD
  • 130.000+ filme și seriale
  • Funcționează pe orice dispozitiv
  • Activare instantanee
  • Garanție de returnare a banilor 30 de zile
Alăturați-se de 28.400+ abonați fericiți
  1. 01E-mail
  2. 02Cont
  3. 03Activează

Începeți în 60 de secunde.

Detaliile de autentificare ajung la dvs. imediat ce terminați.