Noor Jahan

Vezi Noor Jahan online

★ 7.0 2024 1 Sezoane Dramă

Vrei să vezi Noor Jahan? Lifetime IPTV aduce Noor Jahan (2024) pe fiecare ecran al tău în 4K Ultra HD. Iată tot ce ai nevoie pentru a-l viziona.

Vezi trailerul

Despre ce este Noor Jahan?

A matriarch's domineering presence tests the bond of her upper-class family as she assertively shapes her three sons' destinies amidst unexpected challenges.

Ultimul episod

S1 · Episod 33 — Episode 33 · 2024-09-14

Genuri
Dramă
Prima difuzare
2024-05-25
Evaluare
★ 7.0 / 10

Distribuția principală

  • Kubra Khan Noor Bano Shah
  • Saba Hameed Noor Jahan Shah
  • Alina Abbas Shah Safina Hunaid Shah
  • Ali Rehman Khan Safeer Ikhtiyar Shah
  • Zoya Nasir Maha Safeer Shah
  • Hajra Yamin Sumbul Safeer Shah

Cum să vezi Noor Jahan pe Lifetime IPTV

Vizionarea Noor Jahan pe Lifetime IPTV durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi Noor Jahan în 4K pe Lifetime IPTV — descoperă abonament IPTV sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi Noor Jahan astăzi

Începe proba gratuită Lifetime IPTV și vezi Noor Jahan astăzi, alături de mii de filme, seriale și canale live în 4K Ultra HD.

Anual · 2 dispozitive

Transmiteți în 4K în această seară.

$79/an

  • 18.000+ canale live în 4K UHD
  • 130.000+ filme și seriale
  • Funcționează pe orice dispozitiv
  • Activare instantanee
  • Garanție de returnare a banilor 30 de zile
Alăturați-se de 28.400+ abonați fericiți
  1. 01E-mail
  2. 02Cont
  3. 03Activează

Începeți în 60 de secunde.

Detaliile de autentificare ajung la dvs. imediat ce terminați.