Berend Botje

Berend Botje izle

★ 5.8 2021 80 dk Aile

Berend Botje izlemek ister misiniz? Lifetime IPTV, Berend Botje (2021) içeriğini 4K Ultra HD kalitesinde tüm ekranlarınıza getirir. İzlemek için gereken her şey burada.

Fragmanı izle

Berend Botje konusu nedir?

Berend Botje is a tough girl with a lively imagination. She is the youngest member of the mysterious captain family Botje, which also consists of father Berend and grandfather Berend. The Botjes' adventures are so special that no one believes they really happened. But Berend knows better. When the city falls under the spell of an unusual bird egg, she is convinced that it is a Knoetel Egg, which only opens on a hidden island. She decides to make the daring trip to the island herself. Because nothing is impossible for Berend.

Türler
Aile
Vizyon
2021-09-29
Yönetmen
Mans van den Berg
Puan
★ 5.8 / 10

Başroldekiler

  • Doris Zuijderland Berend Botje
  • Thomas Acda
  • Justin Dos Santos
  • Pjotr Golsteyn
  • Mattijn Hartemink
  • Bart Klever

Lifetime IPTV üzerinde Berend Botje nasıl izlenir

Lifetime IPTV üzerinde Berend Botje izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Berend Botje içeriğini Lifetime IPTV ile 4K izleyin — IPTV aboneliği inceleyin veya IPTV abonelik paketleri karşılaştırın.

Berend Botje izlemeye bugün başlayın

Lifetime IPTV ücretsiz denemenizi başlatın ve Berend Botje içeriğini bugün izleyin; ayrıca binlerce film, dizi ve canlı kanal 4K Ultra HD kalitesinde.

Yıllık · 2 cihaz

Bu gece 4K'da izleyin.

$79/yıl

  • 18.000+ canlı kanal 4K UHD kalitesinde
  • 130.000+ film ve dizi
  • Her cihazda çalışır
  • Anında etkinleştirme
  • 30 günlük para iade garantisi
28.400+ mutlu aboneye katıldı
  1. 01E-posta
  2. 02Hesap
  3. 03Etkinleştir

60 saniyede başlayın.

İşlem tamamlandığında giriş bilgileriniz anında size ulaşır.