Mihai Viteazul

Mihai Viteazul izle

★ 7.3 1971 203 dk SavaşDramTarih

Mihai Viteazul izlemek ister misiniz? Lifetime IPTV, Mihai Viteazul (1971) içeriğini 4K Ultra HD kalitesinde tüm ekranlarınıza getirir. İzlemek için gereken her şey burada.

Fragmanı izle

Mihai Viteazul konusu nedir?

16. yüzyılda Romanya'da Moldovya, Transilvanya ve Transalpin Vallachia eyaletlerini Osmanlı ve Avusturya İmparatorluklarına karşı birleştiren ünlü prens Mihai Pätrascu'nun (Mihai Viteazul/ Cesur Michael olarak da bilinir) hükümdarlığını (1593-1601) tasvir eden bir kahramanlık hikayesi. Film büyük savaş sahnelerinin yanında politik hileler, tehlikeli ihanetler ve aile draması da içermekte

Türler
Savaş, Dram, Tarih
Vizyon
1971-02-13
Yönetmen
Sergiu Nicolaescu
Puan
★ 7.3 / 10

Başroldekiler

  • Amza Pellea Mihai Viteazul
  • Ion Besoiu Sigismund Báthory
  • Olga Tudorache Mother of Mihai Viteazul
  • Irina Gărdescu Countess Rossanna Viventini
  • György Kovács Cardinal Andrew Báthory
  • Sergiu Nicolaescu Ottoman Vizier Selim Pasha

Lifetime IPTV üzerinde Mihai Viteazul nasıl izlenir

Lifetime IPTV üzerinde Mihai Viteazul izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Mihai Viteazul içeriğini Lifetime IPTV ile 4K izleyin — IPTV aboneliği inceleyin veya IPTV abonelik paketleri karşılaştırın.

Mihai Viteazul izlemeye bugün başlayın

Lifetime IPTV ücretsiz denemenizi başlatın ve Mihai Viteazul içeriğini bugün izleyin; ayrıca binlerce film, dizi ve canlı kanal 4K Ultra HD kalitesinde.

Yıllık · 2 cihaz

Bu gece 4K'da izleyin.

$79/yıl

  • 18.000+ canlı kanal 4K UHD kalitesinde
  • 130.000+ film ve dizi
  • Her cihazda çalışır
  • Anında etkinleştirme
  • 30 günlük para iade garantisi
28.400+ mutlu aboneye katıldı
  1. 01E-posta
  2. 02Hesap
  3. 03Etkinleştir

60 saniyede başlayın.

İşlem tamamlandığında giriş bilgileriniz anında size ulaşır.