Buddy Solitaire

Дивитися Buddy Solitaire онлайн

★ 5.0 2016 88 хв ДрамаКомедія

Хочете подивитися Buddy Solitaire? Lifetime IPTV відкриває Buddy Solitaire (2016) на всіх ваших екранах у 4K Ultra HD. Ось усе, що потрібно для перегляду.

Про що Buddy Solitaire?

Buddy Solitaire is a struggling comedian on the late night circuit. The only job he can get is teaching comedy to the mentally ill. Buddy discovers, however, that by helping these patients, he can get closer and closer to healing himself.

Жанри
Драма, Комедія
Прем'єра
2016-03-04
Режисер
Kuang Lee
Рейтинг
★ 5.0 / 10

Головні ролі

  • Sally Kirkland Hanna
  • Brandon J. Sornberger Buddy Solitaire
  • Dominique Razon Vanessa
  • Reginald Lashaun Clay Bugg
  • Leann Lei Violet Liao

Як дивитися Buddy Solitaire на Lifetime IPTV

Переглянути Buddy Solitaire на Lifetime IPTV можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Дивіться Buddy Solitaire у 4K на Lifetime IPTV — дізнайтеся про підписка IPTV або порівняйте тарифи IPTV.

Почніть дивитися Buddy Solitaire сьогодні

Почніть безкоштовну пробу Lifetime IPTV і дивіться Buddy Solitaire сьогодні, а також тисячі фільмів, серіалів і прямих каналів у 4K Ultra HD.

Щорічно · 2 пристрої

Дивіться у 4K вже сьогодні ввечері.

$79/рік

  • 18 000+ прямих каналів у 4K UHD
  • 130 000+ фільмів і серіалів
  • Працює на будь-якому пристрої
  • Миттєва активація
  • 30-денна гарантія повернення коштів
Приєдналися 28 400+ задоволених підписників
  1. 01Email
  2. 02Акаунт
  3. 03Активація

Почніть за 60 секунд.

Ваші дані для входу надійдуть до вас, щойно ви завершите реєстрацію.